Nieuws

vastgoed

26 april 2020

Resultaten 2019 en start 4e kapitaalronde Huurwoningenfonds (voorheen Vaster Invest)

Het Huurwoningenfonds sluit het jaar 2019 af met een totaal jaarrendement van ruim 9% wat behaald is vanuit de verhuur van honderden woningen en de waardeontwikkeling van de acht wooncomplexen (deels nog in aanbouw gedurende 2019). Het Fonds krijgt in toenemende mate bekendheid in de vastgoedsector, met als resultaat een flink aantal mooie projecten in de pipeline (o.a. in Dordrecht, Scheveningen en Duiven). De vierde kapitaalronde van het Huurwoningenfonds is daarom gestart. Het Fondsmanagement houdt er echter wel rekening mee dat in verband met de ontwikkelingen rondom het Corona-virus, een aantal van deze projecten zullen vertragen. Nieuwe acquisities zullen uiteraard bezien wordenin het licht van de ontwikkelingen van de markt. Corona zal, naar verwachting, de Nederlandse woningmarkt minder raken dan andere financiële markten, maar dat neemt niet weg dat de onzekerheid ook in dit segment verhoogd is. Derhalve wordt de doelstelling voor deze ronde verlaagd naar ca. € 12,5 mio en hebben wij de intentie na de zomer een vijfde kapitaalronde te starten met een vergelijkbare doelstelling. De unitprijs voor deze kapitaalronde is ten opzichte van ultimo 2018 met ruim 8 % gestegen tot € 1.199,=. Bij de introductie van het Fonds in najaar 2017 was deze unitprijs € 1.000,=. Momenteel heeft het Fonds ruim € 43 miljoen aan fondsvermogen. Naar verwachting kunnen er in deze ronde weer een behoorlijk aantal geïnteresseerde investeerders van de wachtlijst worden toegelaten, die een minimaal bedrag van € 100.000,- dienen in te leggen.

Ander nieuws

industrie

KTK en Wortmann bundelen hun krachten Samen sneller en dichter bij de klant: KTK en Wortmann bundelen hun krachten. Wortmann Milieutechniek B.V. en Wortmann Rent B.V. maken vanaf nu deel uit van KTK Holding. KTK produceert, koopt en verkoopt al meer dan 35 jaar afzetcontainers en afvalverdichtingsinstallaties, met service en verhuur voor een breed scala aan organisaties zoals afvalinzamelaars, productiebedrijven, gemeenten, zorginstellingen en eindgebruikers. Wortmann is als specialist in perscontainers - met verkoop, verhuur, onderhoud aan ieder merk en type, en eigen transport vanuit Emmen - een organisatie die naadloos bij ons past. Twee ondernemingen met dezelfde mentaliteit: vakmanschap, betrouwbaarheid en klanten écht vooruithelpen. De combinatie is bewust complementair. Onze productkennis en productie versterken de technische oplossingen van Wortmann, terwijl hun sterke service- en verhuurorganisatie ons aanbod verbreedt. Samen beschikken we nu over zo'n twintig servicemonteurs, waarmee we onze klanten nog sneller en vakkundiger ondersteunen. Met de vestiging in Emmen versterken we bovendien onze aanwezigheid en servicedekking in Noord- en Oost-Nederland. In Emmen nemen we ruim 2.000 m² bedrijfshal met bovenloopkranen en 400 m² kantoren in gebruik, dit geeft ons de mogelijkheid om samen nog verder te groeien. In Wortmann herkennen we onszelf: een sterke serviceorganisatie met vakmensen die met de klant meedenken. Deze stap versterkt onze positie in perscontainers en verhuur en geeft ons de ruimte om samen verder te groeien - met behoud van de vertrouwde, persoonlijke aanpak waar onze klanten en leveranciers op rekenen. Samen maken we het ijzersterk. Harry Doedens, Algemeen Directeur KTK Holding We zijn ook verheugd dat Max Wortmann toetreedt tot KTK Holding als Commercieel Directeur. Een vertrouwd gezicht voor veel van onze relaties, dat met kennis en ervaring een stevige impuls geeft aan onze commerciële slagkracht en dicht bij klanten en leveranciers betrokken blijft. Voor onze klanten en leveranciers verandert er in de basis niets: jullie vertrouwde contactpersonen, kwaliteit en dienstverlening blijven. Wel krijgen jullie er een sterker en breder aanbod bij. We danken iedereen die aan deze stap heeft bijgedragen en kijken ernaar uit om samen verder te bouwen.    

Lees verder

05 augustus 2026

vastgoed

Anders Invest zoekt een Financial Controller Vastgoed Wij zijn Anders Invest. Zoals onze naam al doet vermoeden zijn wij gedreven door het net even anders te doen. We werken met een lange-termijn focus, hands-on en waarden-georiënteerd. Bij ons krijg je volop ruimte om je vaardigheden verder te ontwikkelen binnen een open en informele cultuur. Je maakt deel uit van een energiek team van 30 gedreven professionals die samenwerken aan langetermijnresultaten en waardecreatie. We zijn per direct op zoek naar een collega voor ons financiële team Financial Controller Vastgoed (32-40 uur per week) Je bent verantwoordelijk voor het financieel beheer van onze vastgoedvennootschappen. Je stuurt externe vastgoedbeheerders aan, gericht op goed financieel beheer en bewaakt de financiële prestaties van deze vastgoedvennootschappen. Je zorgt voor tijdig en accurate stuurinformatie en rapportages voor de belanghebbenden, waaronder de investeeerders.   Klik op de link voor volledige vacaturetekst        

Lees verder

07 juli 2026


Al het nieuws