Nieuws

industrie

04 juli 2022

Anders Invest koopt NNDI

Anders Invest heeft vandaag een 100% participatie afgerond in de Noord Nederlandse Draadindustrie (NNDI) uit Dokkum. NNDI is gespecialiseerd in de productie van draad voor brede industriële toepassingen waaronder wapeningsstaal. NNDI heeft een omzet van circa € 50-55 miljoen en biedt werk aan ruim 55 medewerkers.

NNDI is een voortzetting van de in 1928 opgerichte Leeuwarder Draadindustrie. De onderneming heeft zich ontwikkeld tot een gespecialiseerd productiebedrijf voor de vervaardiging van getrokken blank draad en wapeningsstaal op rol en staven. Tevens produceert de onderneming draadnagels. Blank draad wordt bijvoorbeeld toegepast in schanierpennen, autostoelen, draadmanden, spijkers, ophangbeugels en winkelwagens.

NNDI heeft de beschikking over een ruime en moderne productiefaciliteit in Dokkum. Door de verscheidenheid aan nabewerkingen, flexibiliteit in het machinepark  en gekwalificeerde medewerkers, lukt het NNDI om ook klanten met afwijkende wensen rondom afwerking, maatvoering en ordergrootte snel te bedienen. Vanuit Dokkum worden afnemers door heel Europa bediend.

Anders Invest heeft haar belang verworven van de huidige eigenaren van NNDI en zal zich met het huidige management actief blijven inzetten om de groei te continueren en de organisatie verder te professionaliseren.

Ander nieuws

vastgoed

Oplevering in Dodewaard! Op 12 juni j.l. is er getekend voor de oplevering van een nieuwe Herbergier in Dodewaard (Gemeente Neder-Betuwe); een warm en liefdevol thuis voor mensen met dementie. Maurits Jansen, Partner bij Anders Invest: “Na een goed ontwikkel- en bouwtraject zijn we blij dat we een tweede samenwerking vanuit ons Anders Invest Zorgvastgoed Fonds met De Herbergier kunnen toevoegen aan onze portefeuille”. Farshad Boin, Manager Vastgoed bij Anders Invest: “De bouw verliep goed. Mooi te zien dat het bouwpersoneel ook echt kwaliteit wil leveren”. De bouw van de kleinschalige woonvoorzieningen voor 20 tot 24 mensen met dementie is gestart in februari 2025. De realisatie was in handen van bouwbedrijf Van Rennes Groep. Klaas van Rennes: “Iedereen die bij het bouwproject betrokken was mag enorm trots zijn op deze mooie nieuwe Herbergier. In een tijd met veel externe uitdagingen is het ons gelukt om een mooie maatschappelijke bijdrage te leveren aan Dodewaard. Veel dank en waardering voor de inzet van alle betrokkenen. Van Rennes wenst De Herbergier, haar zorgondernemers en de toekomstige bewoners veel woonplezier toe”. Mark I.H. Hassink, Directeur bij Vrijborg; “Als zorgvastgoedontwikkelaar zijn wij blij met de samenwerking, ondanks best wat tegenslagen en een intensief participatietraject met de omwonenden heeft Anders Invest altijd vertrouwen gehouden in de goede afloop. Dat vertaalt zich nu in een prachtig nieuwe woonvoorziening voor De Herbergier, goed ingepast in de woonwijk en op loopafstand van alle voorzieningen in het centrum van Dodewaard.” Eric Kahle, Directeur Vastgoed bij overkoepelende franchiseorganisatie De Drie Notenboomen: “Nederland telt inmiddels 56 Herbergiers en dit wordt nummer 57. Een nieuwe locatie opstarten blijft een bijzondere mijlpaal. De samenwerking met Vrijborg verloopt zeer positief, evenals die met Anders Invest en het volledige bouwteam. Samen combineren we innovatiekracht met concrete stappen op het gebied van verduurzaming. In Dodewaard realiseren we een warme, huiselijke plek waar mensen met geheugenproblemen zich écht thuis kunnen voelen.”

Lees verder

15 juni 2026

vastgoed

Jubileum 2026 ✨ 10 jaar Anders Invest ✨ Ons jubileum was een moment van terugkijken én vooruitdenken. Gert Jan Huisman opende de avond met een inspirerende terugblik op tien jaar Anders Invest: ondernemerschap, groei en samenwerken aan duurzame waarde. Daarna doken we de actualiteit in. Joris Luyendijk en Raymond Mens gingen met elkaar en de zaal in gesprek over democratie, geopolitiek en onze rol in een wereld vol onzekerheid. Foppe de Haan sloot af met een krachtige les: goed leiderschap maakt altijd het verschil; mensgericht in aanpak, compromisloos op het resultaat. Voor landen, organisaties en teams. De avond werd vakkundig en intelligent begeleid door moderator Vincenza La Porta. Tussen de inhoudelijke gesprekken door zorgden AI‑gecreëerde komische filmpjes – gebaseerd op uitspraken van wereldleiders over Anders Invest – voor lucht, relativering en een glimlach. Al 10 jaar staat bij Anders Invest één overtuiging centraal: het beste uit mensen en ondernemingen halen door waarden gedreven samenwerking. Met visie, vertrouwen en verantwoordelijkheid. Op naar de volgende tien jaar.

Lees verder

26 januari 2026


Al het nieuws