Nieuws

vastgoed

12 juli 2021

2e kapitaalronde Zorgvastgoed Fonds open

Vanaf eind juni tot en met begin augustus staat de 2e kapitaalronde van het Zorgvastgoed Fonds open. Bij de 1e kapitaalronde is ruim €18.6 miljoen opgehaald bij 99 investeerders. Voor deze 2e kapitaalronde staat de doelstelling op €18-€20 miljoen en in de afgelopen 2 weken is al ruim de helft van deze opbrengst toegezegd.

Het Zorgvastgoed Fonds heeft in haar eerste jaar 6 locaties aangekocht. De woon-zorglocaties in (2x) Almelo, (2x) Arnhem, Horn en Enschede bestaan totaal uit circa 200 appartementen die worden verhuurd aan zorgorganisaties die zorg en wonen aanbieden voor begeleid wonen, ouderenzorg, etc. Op dit moment is het fonds bezig om 3 aankopen af te ronden met in totaal circa 150 woon-zorgappartementen. Geïnteresseerden voor deelname aan deze kapitaalronde kunnen vóór 31 juli contact opnemen met Johan van Renselaar (06-57773122, jvanrenselaar@andersinvest.nl) of Gert-Jan Huisman (06-36000305, gjhuisman@andersinvest.nl).

‘In één jaar tijd heeft dit Fonds een vliegende start gemaakt en merken we bij zorgpartijen en overige relaties dat ons Fonds in een groeiende behoefte voorziet. Partijen herkennen ons meer en meer als een volwaardige gesprekspartner met relevante zorgkennis, zodat optimale win/win situaties kunnen worden bereikt’ aldus Maurits Jansen – partner bij Anders Invest.

Ander nieuws

industrie

Anders Invest verkrijgt AIFMD-vergunning Anders Invest is verheugd te kunnen melden dat het op 25 september 2025 van de Autoriteit Financiële Markten (AFM) een vergunning heeft verkregen onder de Alternative Investment Fund Managers Directive (AIFMD). Met deze vergunning zijn we officieel erkend als beheerder van alternatieve beleggingsinstellingen en voldoen we aan de strenge Europese regelgeving op het gebied van transparantie, risicobeheer en beleggersbescherming. De vergunning stelt ons in staat de bestaande fondsen verder te ontwikkelen en nieuwe beleggingsfondsen te introduceren. Op dit moment beheert Anders Invest zes actieve fondsen met een totaal geïnvesteerd vermogen van bijna EUR 600 miljoen bijeengebracht door circa 900 investeerders. We zijn trots op deze stap en kijken ernaar uit om, binnen dit gereguleerde kader, verder te bouwen aan langdurige relaties met onze investeerders.

Lees verder

16 oktober 2025

industrie

Sieger Volkers partner bij het Industriefonds We zijn verheugd te melden dat Sieger Volkers partner is geworden bij het Anders Invest Industrie Fonds. Sieger is al lang betrokken bij Anders Invest; eerst als directeur van De Waal Staal waarbij hij succesvol invulling heeft gegeven aan de opvolging van de DGA. Vanaf 2022 is hij in dienst van Anders Invest zelf en als investment manager betrokken bij een heel aantal bedrijven uit de portfolio. Door zijn kennis en ervaring bij het besturen en ondernemen in de maakindustrie is hij een waardevolle sparringspartner voor de directies van onze deelnemingen. De stap naar partner is dan ook niet meer dan passend.

Lees verder

28 maart 2025


Al het nieuws