Nieuws

vastgoed

26 april 2020

Nieuwe branding en voorziene start Anders Invest Zorgvastgoedfonds

Anders Invest heeft als fondsmanager voor het jaar 2020 de oprichting van een tweetal nieuwe fondsen gepland. Het eerste fonds wat opgericht zal worden -naar verwachting in het tweede kwartaal 2020- zal zich richten op lange termijn investeringen in zorgvastgoed. Maurits Jansen -senior manager Vastgoed- geeft aan volop kansen in deze sector te zien: “de grote groei van de groep 75-plussers in Nederland is onlosmakelijk verbonden met een groeiende en veranderende zorgvraag. Met onze lange termijn investeringsfocus, onze aandacht voor sociale cohesie én de beschikbaarheid van een aantal teamleden met specifieke zorgvastgoedkennis kan Anders Invest als eindbelegger een uitstekende bijdrage leveren aan het huisvestingsvraagstuk waar veel zorgorganisaties mee worstelen. Inmiddels hebben we ook al een aantal concrete investeringsproposities op het oog”. Door deze groei in fondsen is besloten om Anders Invest als hoofdlabel te positioneren voor alle huidige en nieuwe fondsen. Dit verhoogt de herkenbaarheid naar investeerders en zakelijke relaties en voorkomt de opbouw van veel aparte merken. Zo zal de naam Vaster Invest Fonds verdwijnen en zal dit fonds ‘Anders Invest Huurwoningenfonds’ gaan heten. De komende maanden zal hierover meer worden gecommuniceerd, met onder andere een vernieuwde website.

Ander nieuws

industrie

Sieger Volkers partner bij het Industriefonds We zijn verheugd te melden dat Sieger Volkers partner is geworden bij het Anders Invest Industrie Fonds. Sieger is al lang betrokken bij Anders Invest; eerst als directeur van De Waal Staal waarbij hij succesvol invulling heeft gegeven aan de opvolging van de DGA. Vanaf 2022 is hij in dienst van Anders Invest zelf en als investment manager betrokken bij een heel aantal bedrijven uit de portfolio. Door zijn kennis en ervaring bij het besturen en ondernemen in de maakindustrie is hij een waardevolle sparringspartner voor de directies van onze deelnemingen. De stap naar partner is dan ook niet meer dan passend.

Lees verder

28 maart 2025

vastgoed

Nieuwe locatie voor De Herbergier in Dodewaard Op 26 februari 2025 heeft de levering plaatsgevonden voor de nieuwbouwrealisatie voor zorgformule De Herbergier in Dodewaard (Gemeente Neder-Betuwe). Deze locatie betreft de tweede samenwerking tussen De Herbergier (huurder Stichting Onroerend Goed De Drie Notenboomen) en Anders Invest Zorgvastgoed Fonds. Maurits Jansen, Partner bij Anders Invest: “In de afgelopen 2 jaar lag de focus met name op het optimaliseren van de reeds opgebouwde portefeuille. Met De Herbergier werken we al samen in Gemeente Vught en we zijn blij dat we wederom met een reeds bestaande huurder de samenwerking kunnen uitbreiden naar deze nieuwe locatie in Dodewaard.” Farshad Boin, Manager Vastgoed bij Anders Invest: “Deze locatie is een mooi voorbeeld van een langjarige samenwerking tussen bekende projectpartners. Gezamenlijk met ontwikkelaar Vrijborg is opgetrokken om hier voor alle partijen een succes te maken.” De kleinschalige woonvoorzieningen voor 20 ouderen met dementie wordt naar verwachting in de zomer van 2026 opgeleverd. De realisatie is in handen van bouwbedrijf Van Rennes Groep. Mark I.H. Hassink, Directeur bij Vrijborg; “Als zorgvastgoedontwikkelaar zijn wij blij met de samenwerking, ondanks best wat tegenslagen en een intensief participatietraject met de omwonenden heeft Anders Invest altijd vertrouwen gehouden in de goede afloop. Dat vertaalt zich nu in een prachtig nieuw woonzorghuis voor De Herbergier, goed ingepast in de woonwijk en op loopafstand van alle voorzieningen in het centrum van Dodewaard.” Eric Kahle, Directeur Vastgoed bij franchiseorganisatie De Drie Notenboomen: “Nederland telt inmiddels 55 Herbergiers. Een nieuwe locatie opstarten blijft een bijzondere mijlpaal. De samenwerking met Vrijborg verloopt zeer positief. Daarbij combineren we innovatiekracht met concrete stappen op het gebied van verduurzaming. Samen bouwen we in Dodewaard aan een warme, nieuwe plek waar mensen met geheugenproblemen zich écht thuis voelen.”

Lees verder

11 maart 2025


Al het nieuws