Nieuws

Food & Agri

26 september 2023

Organic Flavour Company neemt Teamasters over

Organic Flavour Company (OFC), producent van biologische thee, kruiden en specerijen, is verheugd om aan te kondigen dat het op 13 september 2023 een 100% belang heeft genomen in Teamasters. Deze strategische overname stelt OFC in staat om zijn productportfolio uit te breiden en synergieën te realiseren op het gebied van inkoop en productie. Teamasters is actief in de productie van premium biologische thee in piramidezakjes en produceert hoofdzakelijk private label.

Het belangrijkste motief voor deze strategische overname zijn de synergiën tussen de twee bedrijven. Deze synergiën zijn niet alleen van toepassing op het productaanbod, maar ook op inkoop en productie. Steven Kleinjan, oprichter en voormalig eigenaar van Teamasters, zal een belang in OFC nemen en zal in de functie van commercieel directeur bij OFC zijn bijdrage leveren aan de verdere groei van beide bedrijven.

“Door de samenvoeging kan een breder assortiment van kruiden, specerijen en thee in verschillende verpakkingsvormen ontwikkeld en geproduceerd worden, daarmee zijn wij voor private label klanten een nog interessantere partner geworden”, Aldus Steven Kleinjan, oprichter en eigenaar van Teamasters en in de nieuwe situatie commercieel directeur van Organic Flavour Company.

Meer informatie:
 

Steven Kleinjan (commercieel directeur OFC) – + 31 6 22 45 20 26/ steven@teamasters.nl               

Peter van de Steeg (algemeen directeur OFC) – +31 6 12 28 64 82/ p.van.de.steeg@ofc.nl

Evert Hein Schuiteman (Partner Anders Invest) – +31 6 55 76 65 13/ ehschuiteman@andersinvest.nl
 

Ander nieuws

industrie

Anders Invest verkrijgt AIFMD-vergunning Anders Invest is verheugd te kunnen melden dat het op 25 september 2025 van de Autoriteit Financiële Markten (AFM) een vergunning heeft verkregen onder de Alternative Investment Fund Managers Directive (AIFMD). Met deze vergunning zijn we officieel erkend als beheerder van alternatieve beleggingsinstellingen en voldoen we aan de strenge Europese regelgeving op het gebied van transparantie, risicobeheer en beleggersbescherming. De vergunning stelt ons in staat de bestaande fondsen verder te ontwikkelen en nieuwe beleggingsfondsen te introduceren. Op dit moment beheert Anders Invest zes actieve fondsen met een totaal geïnvesteerd vermogen van bijna EUR 600 miljoen bijeengebracht door circa 900 investeerders. We zijn trots op deze stap en kijken ernaar uit om, binnen dit gereguleerde kader, verder te bouwen aan langdurige relaties met onze investeerders.

Lees verder

16 oktober 2025

industrie

Sieger Volkers partner bij het Industriefonds We zijn verheugd te melden dat Sieger Volkers partner is geworden bij het Anders Invest Industrie Fonds. Sieger is al lang betrokken bij Anders Invest; eerst als directeur van De Waal Staal waarbij hij succesvol invulling heeft gegeven aan de opvolging van de DGA. Vanaf 2022 is hij in dienst van Anders Invest zelf en als investment manager betrokken bij een heel aantal bedrijven uit de portfolio. Door zijn kennis en ervaring bij het besturen en ondernemen in de maakindustrie is hij een waardevolle sparringspartner voor de directies van onze deelnemingen. De stap naar partner is dan ook niet meer dan passend.

Lees verder

28 maart 2025


Al het nieuws