Nieuws

industrie

06 maart 2023

Participatie Bakker Hydraulic Products

Anders Invest heeft op 23 februari 2023 een 44% participatie gerealiseerd in Bakker Hydraulic Products uit Elst. De onderneming fabriceert hydraulische grijpers en biedt in Nederland werk aan circa 50 vaste medewerkers.

Het Gelders familiebedrijf werd opgericht in 1939 en produceert hydraulische grijpers en containerledigingssytemen voor toepassing in onder andere recycling, grondverzet, schrootverwerking en bouw. Ze voert de merknamen Bakker Hydraulic Products en Gusella Bakker en bedient aansprekende klanten als Palfinger, Hiab , Hyva en Fassi. De onderneming is marktleider in Nederland in het segment van grijpers voor autolaadkranen. Internationaal is Bakker zeer actief met eigen vestigingen in Frankrijk, Italië en de Verenigde Staten.

In Elst beschikt de onderneming over een moderne productielocatie waar met behulp van diverse lasrobots, assemblagelijnen en een eigen spuitstraat vele tientallen producten per week worden uitgeleverd.

De aandelen in Bakker zijn overgenomen van Harm Bakker. De onderneming is door zijn vader opgericht en Harm  is al van jongs af aan bij de onderneming betrokken. Naast Harm zijn ook zijn twee kinderen werkzaam in de onderneming.

Voor het personeel, klanten en leveranciers heeft deze participatie geen veranderingen tot gevolg. Dezelfde mensen zullen zich maximaal blijven inzetten om elke dag weer een optimale product te leveren.

Door de toetreding van Anders Invest is de continuïteit van de onderneming voor de lange termijn gewaarborgd en wordt verder uitvoering gegeven aan  sterke vraagontwikkeling en internationale groei.

Ander nieuws

industrie

Anders Invest koopt Van Meirvenne Anders Invest heeft deze week draadtrekkerij Van Meirvenne uit Beveren (België) overgenomen. De onderneming realiseerde in 2022 een omzet van circa € 50 miljoen en biedt werk aan ruim 20 medewerkers. Anders Invest is sinds juni 2022 al aandeelhouder van draadtrekkerij Noord Nederlandse Draad Industrie uit Dokkum. Het familiebedrijf is opgericht in 1955 en ondertussen is met directeur en aandeelhouder Nick van Meirvenne de derde generatie actief. Van Meirvenne produceert met haar uitgebreide en vergaand geautomatiseerde machinepark staven en rollen koudgetrokken draadstaal. De producten worden toegepast in betonwapening en klanten zijn met name betonproducenten en bouwbedrijven in België en Nederland. Anders Invest verwierf in juni 2022 de aandelen in draadtrekkerij Noord Nederlandse Draad Industrie (NNDI) uit Dokkum. NNDI en Van Meirvenne vallen vanaf nu gezamenlijk onder Draad Industrie Holding B.V. en zullen intensief samenwerken waar dat passend is. NNDI en Van Meirvenne kunnen bijvoorbeeld gebruik maken van elkaars productiecapaciteit en kennis. De twee bedrijven bieden een breed portfolio van draadstaalproducten; van blank getrokken draad tot en met wapeningsstaal. De aandelen in Van Meirvenne zijn overgenomen van Nick van Meirvenne. Samen met mede-directeur Dieter Goeminne verbindt hij zich voor de lange termijn als minderheidsaandeelhouder en voeren zij met de recent aangestelde directeur van NNDI, Ernst Dijkstra, het management over de combinatie van beide bedrijven.

Lees verder

15 maart 2023

industrie

Willem Drissen Investment manager Leuk nieuws! Willem Drissen, inmiddels alweer bijna 5 jaar bij Anders Invest werkzaam heeft zijn welverdiende promotie gekregen tot Investment Manager. Willem is investment manager bij Vormenfabriek (Tilburg) en Brabant Groep (Oosterhout). Gefeliciteerd en we hopen nog vele jaren met deze topper samen te werken!  

Lees verder

09 maart 2023


Al het nieuws