Nieuws

industrie

06 maart 2023

Participatie Bakker Hydraulic Products

Anders Invest heeft op 23 februari 2023 een 44% participatie gerealiseerd in Bakker Hydraulic Products uit Elst. De onderneming fabriceert hydraulische grijpers en biedt in Nederland werk aan circa 50 vaste medewerkers.

Het Gelders familiebedrijf werd opgericht in 1939 en produceert hydraulische grijpers en containerledigingssytemen voor toepassing in onder andere recycling, grondverzet, schrootverwerking en bouw. Ze voert de merknamen Bakker Hydraulic Products en Gusella Bakker en bedient aansprekende klanten als Palfinger, Hiab , Hyva en Fassi. De onderneming is marktleider in Nederland in het segment van grijpers voor autolaadkranen. Internationaal is Bakker zeer actief met eigen vestigingen in Frankrijk, Italië en de Verenigde Staten.

In Elst beschikt de onderneming over een moderne productielocatie waar met behulp van diverse lasrobots, assemblagelijnen en een eigen spuitstraat vele tientallen producten per week worden uitgeleverd.

De aandelen in Bakker zijn overgenomen van Harm Bakker. De onderneming is door zijn vader opgericht en Harm  is al van jongs af aan bij de onderneming betrokken. Naast Harm zijn ook zijn twee kinderen werkzaam in de onderneming.

Voor het personeel, klanten en leveranciers heeft deze participatie geen veranderingen tot gevolg. Dezelfde mensen zullen zich maximaal blijven inzetten om elke dag weer een optimale product te leveren.

Door de toetreding van Anders Invest is de continuïteit van de onderneming voor de lange termijn gewaarborgd en wordt verder uitvoering gegeven aan  sterke vraagontwikkeling en internationale groei.

Ander nieuws

industrie

KTK en Wortmann bundelen hun krachten Samen sneller en dichter bij de klant: KTK en Wortmann bundelen hun krachten. Wortmann Milieutechniek B.V. en Wortmann Rent B.V. maken vanaf nu deel uit van KTK Holding. KTK produceert, koopt en verkoopt al meer dan 35 jaar afzetcontainers en afvalverdichtingsinstallaties, met service en verhuur voor een breed scala aan organisaties zoals afvalinzamelaars, productiebedrijven, gemeenten, zorginstellingen en eindgebruikers. Wortmann is als specialist in perscontainers - met verkoop, verhuur, onderhoud aan ieder merk en type, en eigen transport vanuit Emmen - een organisatie die naadloos bij ons past. Twee ondernemingen met dezelfde mentaliteit: vakmanschap, betrouwbaarheid en klanten écht vooruithelpen. De combinatie is bewust complementair. Onze productkennis en productie versterken de technische oplossingen van Wortmann, terwijl hun sterke service- en verhuurorganisatie ons aanbod verbreedt. Samen beschikken we nu over zo'n twintig servicemonteurs, waarmee we onze klanten nog sneller en vakkundiger ondersteunen. Met de vestiging in Emmen versterken we bovendien onze aanwezigheid en servicedekking in Noord- en Oost-Nederland. In Emmen nemen we ruim 2.000 m² bedrijfshal met bovenloopkranen en 400 m² kantoren in gebruik, dit geeft ons de mogelijkheid om samen nog verder te groeien. In Wortmann herkennen we onszelf: een sterke serviceorganisatie met vakmensen die met de klant meedenken. Deze stap versterkt onze positie in perscontainers en verhuur en geeft ons de ruimte om samen verder te groeien - met behoud van de vertrouwde, persoonlijke aanpak waar onze klanten en leveranciers op rekenen. Samen maken we het ijzersterk. Harry Doedens, Algemeen Directeur KTK Holding We zijn ook verheugd dat Max Wortmann toetreedt tot KTK Holding als Commercieel Directeur. Een vertrouwd gezicht voor veel van onze relaties, dat met kennis en ervaring een stevige impuls geeft aan onze commerciële slagkracht en dicht bij klanten en leveranciers betrokken blijft. Voor onze klanten en leveranciers verandert er in de basis niets: jullie vertrouwde contactpersonen, kwaliteit en dienstverlening blijven. Wel krijgen jullie er een sterker en breder aanbod bij. We danken iedereen die aan deze stap heeft bijgedragen en kijken ernaar uit om samen verder te bouwen.    

Lees verder

05 augustus 2026

vastgoed

Anders Invest zoekt een Financial Controller Vastgoed Wij zijn Anders Invest. Zoals onze naam al doet vermoeden zijn wij gedreven door het net even anders te doen. We werken met een lange-termijn focus, hands-on en waarden-georiënteerd. Bij ons krijg je volop ruimte om je vaardigheden verder te ontwikkelen binnen een open en informele cultuur. Je maakt deel uit van een energiek team van 30 gedreven professionals die samenwerken aan langetermijnresultaten en waardecreatie. We zijn per direct op zoek naar een collega voor ons financiële team Financial Controller Vastgoed (32-40 uur per week) Je bent verantwoordelijk voor het financieel beheer van onze vastgoedvennootschappen. Je stuurt externe vastgoedbeheerders aan, gericht op goed financieel beheer en bewaakt de financiële prestaties van deze vastgoedvennootschappen. Je zorgt voor tijdig en accurate stuurinformatie en rapportages voor de belanghebbenden, waaronder de investeeerders.   Klik op de link voor volledige vacaturetekst        

Lees verder

07 juli 2026


Al het nieuws